KAPAT

İşletmenizi Google’a nasıl eklersiniz veya işletmenizle ilgili nasıl hak talebinde bulunursunuz?

İşletmenizi Google’a nasıl eklersiniz

Merhaba. İşletmenizi Google’a ekleme veya işletmenizle ilgili hak talebinde bulunma konusunda neler yapacağınıza bir bakalım. Google’un web sitesinde aşağıdaki anlatım mevcuttur. İsterseniz inceleyebilirsiniz.

1- Google Benim İşletmem‘e gidin. Google Benim İşletmem ile yeni mi tanıştınız? Ücretsiz kaydolmak için aşağıdaki adımları izleyin.

2- Adını ve adresini kullanarak işletmenizi arayın. Markalar, kuruluşlar veya sanatçılar bu bağlantıdaki adımları uygulamalıdır.

3- Başka birinin işletmenizi doğrulamış olduğunu belirten bir iletişim görürseniz bu adımları izleyin. İşletmenizi menüde listelenmiş olarak görmüyorsanız Hayır, bunlar benim işletmelerim değil veya İşletmeyi doğru olarak girdim seçeneğini tıklayın. Sonrasında, işletmenize ilişkin bazı ayrıntıları girmeniz istenir. Doğrudan işletmenize ulaşılmasını sağlayacak doğru, eksiksiz bir açık adres ve telefon numarası girdiğinizden emin olun.

4- Gönder seçeneğini tıklayın.

Ömer HALİL

Merhaba, KTÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünü bitirdim. Teknoloji, yazılım ve internet meraklısıyım. Şu anda MEB'de Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Aynı zamanda kişisel web sitesi yazarlığı yapmaktayım.
Tüm Yazılar

Yorum Yaz

0 Karakter Kaldı.